O NAS


Nasza firma działa na rynku od  2007 roku. 12 lat  branży dało nam ogromne doświadczenie i umiejętności. Profilem naszej firmy jest sprzedaż i montaż stolarki otworowej. Stale się rozwijamy i współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami, aby sprostać najbardziej wymagającym   klientom.                       Preferujemy produkty polskich producentów. 

Przedstawiamy naszym Klientom wszystkie rozwiązania jakie są na rynku, a dzięki temu oferta zawsze jest dopasowana do potrzeb klienta.Nasi monterzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykonaniu setki prac są ekspertami w tym co robią. Mamy więc pewność co do jakości wykonywanej usługi dzięki rekomendacji zadowolonych klientów, którzy polecają nas swoim bliskim oraz znajomym.

 

Centrum drzwi i okien działa na terenie całego dolnego śląska głównie w rejony to Wrocław,  Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra. Dbając o komfort naszych klientów nasi przedstawiciele dojadą do każdego Klient pod wskazany adres, dokonają bezpłatnego pomiaru i przestawią indywidualną ofertę. 

 

Gwarantujemy wysoką jakość za rozsądna cenę. Zapraszamy do współpracy !

CENTRUM DRZWI I OKIEN

Mirosław Nowak

BEZPŁATNY POMIAR - PROFESJONALNA OBSŁUGA -TRANSPORT I MONTAŻ